DTP i projektowanie

Podejmujemy się wykonania projektów graficznych czasopism z programem telewizyjnym oraz dostarczamy je w postaci gotowej do druku.

Nasz zespół doświadczonych i wyspecjalizowanych grafików opracowuje nowe layouty tygodników telewizyjnych, dodatków do dzienników oraz stron z programem TV, świadczy usługi w zakresie doradztwa, rozwiązań koncepcyjnych oraz implementacji projektu.

Od lat przygotowujemy gotowe strony programowe dla najpopularniejszych wydawnictw na polskim rynku, śledzimy najnowsze trendy w prasie telewizyjnej, jesteśmy na bieżąco z rankingami oglądalności poszczególnych kanałów, dlatego znamy upodobania i preferencje widzów.

Oferujemy projekty stron programowych przygotowane według najwyższych standardów na rynku prasowym. Mamy bogate doświadczenie w zakresie DTP i projektowania czasopism telewizyjnych w różnorodnych programach do komputerowego składu i łamania tekstu oraz na różnych platformach.

Naszym Klientom w każdej chwili służymy wiedzą i wsparciem technicznym.

Każdy powinien zajmować się tym, co potrafi najlepiej, dlatego zdaj się na profesjonalistów!


Sprawdź
program TV

To proste! Zostań naszym Klientem, a otrzymasz dostęp do bazy programowej z aktualnym programem TV. Dzięki wygodnej w obsłudze wyszukiwarce znajdziesz interesujące Cię informacje.
Więcej »

Lista dostępnych
kanałów TV

Nasza obecna oferta obejmuje ponad 550 polskich i zagranicznych stacji. Serwis ten dostępny jest w postaci klasycznej (dla wydawnictw) oraz bazodanowej (do systemów EPG i portali internetowych).
Zobacz listę »